یه وقتی ، روزی اندازی اختراع کارگر

یه وقتی ، روزی: اندازی اختراع کارگر بلندگو اختراع گوشی ضد آب شرکت اپل گوشی اپل

گت بلاگز اخبار حوادث پزشکی قانونی نظر می‌دهد ، مرد نانوا، دختر ۱۰ ساله را مورد آزار قرار داده؟

پرونده مرد نانوا که متهم است دختر ۱۰ ساله را در نانوایی آزار داده‌است به دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران فرستاده شد.

مرد نانوا، دختر ۱۰ ساله را مورد آزار قرار داده؟/ پزشکی قانونی نظر می دهد

عبارات مهم : پزشکی

پرونده مرد نانوا که متهم است دختر ۱۰ ساله را در نانوایی آزار داده است به دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران فرستاده شد.

رکنا نوشت:رسیدگی به این ماجرا به دنبال شکایت زن جوانی در دستور کار ماموران کلانتری یافت آباد قرار گرفت. این زن گفت: دختر ۱۰ ساله ام را جهت خرید نان به نانوایی فرستاده بودم. ولی چون چند دقیقه ای گذشت و دخترم به منزل برنگشت دلواپس شدم. من برابر نانوایی رفتم و با چندینه نفر که برابر نانوایی جمع شده است بودند روبه رو شدم. دخترم پریشان احوال بود که به محض دیدن من به سمتم آمد و شروع به گریه کرد. دخترم گفت مرد نانوا او را به داخل نانوایی و پشت کیسه های آرد برده و قصد داشته او را آزار دهد.

مرد نانوا ولی گفت چنین نیت شومی در سر نداشته هست. وی توضیح داد: نانوایی خلوت و من دست تنها بودم. به همین خاطر از دختر فرزند خواستم تا خودش داخل بیایند و نان را از روی میز بردارد. ولی نمی دانم آیا یکباره شروع به گریه کرد. همان موقع چند عابر که سر و صدای دختربچه را شنیده بودند وارد نانوایی شده است و با من درگیر شدند. من قصد آزار این دختر را نداشتم.

پزشکی قانونی نظر می‌دهد ، مرد نانوا، دختر ۱۰ ساله را مورد آزار قرار داده؟

مادر دختربچه ولی اصرار داشت مرد نانوا نیت شومی در سر داشته که ناکام مانده هست. پرونده این ماجرا به دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران فرستاده شد تا بعد از اظهار نظر پزشکی قانونی مرد نانوا از خود دفاع کند.

واژه های کلیدی: پزشکی | قانونی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz